AKRYL NA NECHTY
Na trhu je množstvo druhov techník na modelovanie umelých nechtov, z ktorých si možno vybrať. Aplikovanie rôznych druhov umelých nechtov rôznymi technikami má spoločný základ, umelá špička sa pripevní k prírodnému nechtu a vymodeluje sa potrebný tvar. Modelovanie akrylových nechtov funguje na systéme akrylového prášku a acrylic liquidu. Na model...
Na trhu je množstvo druhov techník na modelovanie umelých nechtov, z ktorých si možno vybrať. Aplikovanie rôznych druhov umelých nechtov rôznymi technikami má spoločný základ, umelá špička sa pripevní k prírodnému nechtu a vymodeluje sa potrebný tvar. Modelovanie akrylových nechtov funguje na systéme akrylového prášku a acrylic liquidu. Na modelovanie je potrebný akrylový prášok a luxusná kvapalina – acrylic liquid, ktorý zaručí tvrdnutie hmoty na vzduchu. Akrylové nechty je možné modelovať dvomi spôsobmi a to na šablóny alebo umelé tipy.
Viac

AKRYL NA NECHTY V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Acrylic liquid
  Liquid na nechty je špeciálna tekutina, ktorá sa používa na modeláciu akrylových nechtov. Slúži na spojenie akrylového prášku s touto luxusnou tekutinou. Ich spojením vzniká masa, ktorá sa vyznačuje veľkou pevnosťou a tvrdosťou. Práve z tohto dôvodu sú akrylové nechty označované, aj ako porcelánové či živicové nechty.
 • Akrylový prášok
  Umelé tvarovanie nechtov môže z vašich rúk vyčarovať elegantný módny doplnok a navyše pomôže spevniť oslabené nechty. Akryl bol prvým materiálom, ktorým sa začali modelovať prvé umelé nechty. Akrylové nechty sa vyznačujú výraznou tvrdosťou a pevnosťou a práve kvôli týmto vlastnostiam sa odporúčajú klientkám, ktorých práca je záťažová na ruky a nechty. Ich ďalšou výhodou je jednoduchá aplikácia, kedy nie je potrebné nechávať nechty vytvrdnúť pod uv lampou. Firma Profi Tech Expert vám ponúka tri druhy základných akrylových práškov na modelovanie akrylových nechtov. Biely prášok sa používa na vymodelovanie francúzskej manikúry. Priehľadným akrylovým púdrom sa vymodeluje požadovaný tvar nechtov. Ružový akryl má rovnakú vlastnosť, odlišuje sa len farebnosťou.
 • Farebný akryl
  Farebny akryl má dobrú konzistenčnú schopnosť (je dva krát presievaný). Používa sa na 3D zdobenia akrylových nechtov. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, neolupáva sa, ani neoddeľuje. Akrylové prášky je možné miešať a vytvárať tak nové odtiene farieb.
 • Formy, dózy,...
  Firma Profi Tech Expert pre vás pripravila základné pomôcky, ktoré sú nevyhnutné pre nechtové dizajnérky pri modelácií akrylových nechtov. Zjednodušujú a uľahčujú prácu nechtovým dizajnérkam. Spĺňajú všetky vlastnosti, ktoré sú nevyhnutné pri práci s akrylom.