Ozdoby na nechty
Štýl a exkluzivita sú vyjadrené jednoduchosťou a nadčasovou eleganciou a s touto filozofiou Vám prinášame množstvo zdobiaceho materiálu na nechty. Ozdoby na nechty sú prispôsobené dobe, vkusu, jednoduchosti a najnovším trendom. Pestrá ponuka Vám prináša možnosť vybrať si ozdoby na nechty, ktoré budú vyhovovať práve Vaším potrebám a požiadavkám.

Ozdoby na nechty V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Jesenné ozdoby

  Jesenné ozdoby sú plné farieb, dozrievajúceho ovocia, ale aj padajúcich pestrofarebných listov. Takto nazdobené nechty pripomínajú čarovnú kulisu s jedinečným kúzlom jesene. Jednoduchá aplikácia, netradičný dizajn, určené pre jesenný nail art.

 • Ovocie na nechty

  Nálepky Fruit sú plné farieb dozrievajúceho ovocia. Podľahnite kúzlu ovocia a užite si radosť pri zdobení nechtov s touto úžasnou kolekciou nálepiek. Takto nazdobené nechty pripomínajú čarovnú kulisu s jedinečným kúzlom. Jednoduchá aplikácia, netradičný dizajn, určené pre svieži nail art.

 • Chameleon flakes
 • Pečiatky Konad
  Konad pečiatky originál na nechty sa používajú na zdobenie nechtov. Pravidelné tvary, dokonalý efekt, veľmi jednoduchá aplikácia. Konad laky sú kvalitné neroztekávajú sa, rýchlo schnú. Lak vydrží veľmi dlho. Konad pečiatky je možné použiť na umelé, ale aj na prírodné nechty.
 • Akrylové kvety
  Ak hľadáte niečo, čo nie je všedné ste na správnom mieste. Akrylové kvety patria k 3D ozdobám. Pre skúsené nechtové dizajnérky sú 3D ozdoby nenáročné, efektné a trendy. Získajte tak nový pohľad a rozmer každého zdobenia. Kvietky je možné dozdobiť rôznym materiálom. Nezabudnite, že práve náročnejšie zdobenia z vás urobia tú pravú kráľovnú v nechtovom dizajne.
 • Chromatic efect
 • Čiarky
  Každá ozdoba so sebou prináša rôzne možnosti a variácie zdobenia nechtov. Čiarky na nechty predstavujú doplnkovú ozdobu, ktorá slúži ako dozdobovací prvok. Pridáva sa k rôznym zdobeniam, ktoré rozjasní a oživí ich.
 • Disney nálepky
  Vodové nálepky na nechty sú stelesnením krásy, dokonalosti a jedinečnosti v jednom. Nie len, že vyzerajú na nechtoch prirodzene ako vodové zdobenie majú aj neobyčajne krásne motívy a farby. Stačí ak ich jemne dozdobíte práškami na nechty a zdobenie je hotové.
 • Drvené mušle
  Svet nechtového dizajnu nám ponúka more možností, ako vytvoriť dokonalé zdobenia na nechtoch. My vám prinášame niekoľko tipov ako si spestriť každé zdobenie. Drvené mušle sú ideálnym dekoračným a dozdobovacím prvkom. Slúžia na finálne zvýraznenie zdobenia a to jeho posypaním.
 • Efekt skla - nálepka
 • Fimo na nechty
  Fimo na nechty je veľmi efektnou a dobre skombinovateľnou ozdobou pomocou ktorej vykúzlite rôzne fimo nápady. Firma Profi Tech Expert vám ponúka fimo na predaj za vynikajúce ceny, v dobrej kvalite a rôznych druhov. Fimo nail art je v dnešnej dobe veľmi vyhľadávanou alternatívou.
 • Fólia
  Fólia na nechty je veľmi tenká a dobre sa nanáša na nechty. Pomocou týchto ozdôb môžete vykonávať rôzne kúsky. Môžete ju použiť na zdobenie nechtov na ich špičku, alebo na celé nechty. Veľmi dobre ukáže aj ako dozdobovací prvok.
 • Gold Glamour
  Originálne ozdoby v štýle Glamour predstavujú špeciálnu edíciu exkluzívnej kolekcie. Perfektne ladené, v rôznych motívoch, v elegantnom prevedení, zažiaria doslova ako šperky na rukách. Objavte silu jedinečnej krásy a nezameniteľnej elegancie.
 • Gumené kvietky
  Nechajte sa inšpirovať našimi ozdobami a sen o malebne nazdobených nechtoch sa stane pre vás skutočnosťou. Netreba ďaleko chodiť po nápady, ozdoba gumené kvietky splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vo svojej podstate sa jedná o ideovo prostú koncepciu, ale výsledok nenechá na seba dlho čakať.
 • Kamienky

  Ozdobené nechty musia byť vždy vkusné, originálne a nie príliš prehnané. Kamienky na nechty rozhodne patria k ozdobám, ktoré by nemali chýbať v žiadnom dizajnérskom kúsku. Či už sa jedná o kamienky lomené, okrúhle, alebo kamienky rôznych tvarov.

 • Kašmír
  V umení nechtového dizajnu neexistuje snáď nič, čo by bolo nemožné. K tomu bezpochyby patrí aj kašmír na nechty, ktorý ponúka výnimočné možnosti v oblasti nechtového dizajnu. Neuveriteľný dizajn jemného materiálu, ktorý zostáva odhalený aj po nanesení nevyžaduje žiadnu špeciálnu zručnosť. Jednoduchá aplikácia, výborná priľnavosť, určený na umelé aj prírodné nechty.
 • Kolieska
  Fóliové krúžky na nechty sú veľmi kreatívnou ozdobou. Používajú sa viac menej na dozdobovanie nechtov. Pomocou týchto krúžkov dostane každé zdobenie neodolateľný vzhľad s kúskom rafinovanosti.
 • Krea látka
  Skrášlite svoje nechty pravým pokušením. Látka na zdobenie je veľmi tenká, čo zaručuje jednoduché manipulovanie s materiálom. Je výnimočná tým, že sa láme do rôznych obrazcov - to vám umožňuje ponúknuť vždy niečo nové a netradičné.
 • Krídla vážky
  Ozdoby na nechty krídla vážky sú výzvou pre malých aj veľkých nechtových dizajnérov. S trochou fantázie môžete pomocou týchto ozdôb nazdobiť nádherné kreácie. Umenie zdobenia pomocou tejto ozdoby nie je až také nedostupné. Jednoduché a krásne dekorácie vytvoríte aj nastrihaním tejto ozdoby do rôznych tvarov.
 • Kvapky
  Chcete si jednoducho, ale pritom nápadito a účinne osviežiť zdobenie nechtov? Potom by ste zdobenie mali osviežiť práve touto ozdobou, ktorá sa hodí na každú príležitosť. Ak zvolíte tú správnu kombináciu farieb prípadne iných ozdôb jednoducho nazdobíte nežné svadobné, ale aj výstredné zdobenie. Hrajte sa s ozdobami a tvorte nové neopakovateľné zdobenia.
 • Lúčne kvety
  Onedlho vonku zavládne jar a svet opäť dostane mnoho farieb, z ktorých sa budeme tešiť. No prečo nebyť už aj teraz o jeden krok popredu? Napríklad vďaka pestrofarebným ozdobám, ktoré rozveselia a rozjasnia vaše nechty. Netradičné kvietky môžu oproti klasickým zvýrazniť každé zdobenie.
 • Magic Folie
  Nuda je strašná vec. A najviac v tomto období, keď svet opäť po dlhej zime začína naberať farby. Tak prečo by nuda mala vládnuť vo vašich salónoch? Ponúkame vám netradičné trendy pozlátko na nechty, ktoré veľmi efektne vyzerá na každých nazdobených nechtoch.
 • Mašle na nechty
  Ak v tejto sezóne vsadíte na hravé mašle stanete sa bezpochyby módnymi ikonami. Mašličky pôsobia na nechtoch ako šperky a vyzerajú naozaj božsky. Nápadité vzory a motívy vám prinesú nenahraditeľný pocit z komfortu. Odviažte sa a siahnite po exkluzívnej edícií inšpirovanej dizajnérmi z Talianska.
 • Mini hologramy
  Kolieska na nechty patria k sviežim dekoratívnym prvkom. Sviežim z toho dôvodu, že je možné ich naniesť ako podklad pod rôzne zdobenie nechtov. Je možné ich tiež naniesť na zdobenie alebo použiť aj samostatne. Spestria každé zdobenie a dodajú mu svieži nádych.
 • Motýlie krídla
  Ozdoby na nechty - motýlie krídla su vhodné na vkladanie do uv gélu. Vytvoríte s ním neobyčajné zdobenia. Kombinácia ozdôb je inšpiráciou pre niečo ešte dokonalejšie.
 • Nálepky Creative
  Kreatívne nálepky Fantasia sú navrhnuté pre výnimočný vzhľad nazdobených nechtov. Nálepky sa jednoducho a pohodlne aplikujú, dokonalo priľnú k akémukoľvek materiálu, extrémne tenké s jedinečným dizajnom. Ideálne na precízne zdobenia.
 • Nálepky FRANCH
  Nálepky na nechty sú určené na vzorovanú francúzsku manikúru. Veľmi pekne ozdobia vaša špičky nechtov. Sú vkusné, elegantné a ľahko sa aplikujú.
 • Nálepky Glitter
  Nálepky na nechty Glitter sú originálne nálepky s kvetinovým vzorom. Vďaka jedinečnej technológií sa neolupávajú a dlho vydržia. Vysoká priľnavosť, jednoduchá a rýchla aplikácia, vhodné do gélu aj akrylu. Nálepky sú posypané glitrovým prachom pre jemný odlesk, komfort a štýl.
 • Nálepky Halloween
  Nálepky na nechty plné strašidiel a nadprirodzených javov vás vnesú do sveta Halloweenu. Rozmanité a zábavné motívy sú prepojením originality a jedinečnosti. Jednoduchá aplikácia, neštandardné prevedenia, množstvo kombinácií.
 • Nálepky Kvety
  Kolekcia nálepiek Flowers predstavuje zmes krásnych hodvábnych kvetov, ktoré očaria nespútanou túžbou po romantickej harmónií. Veľmi obľúbené zdobenie s neobyčajne krásnymi motívmi a pestrými farebnými kombináciami pôsobí veľmi prirodzeným dojmom. Jednoduchá aplikácia, dokonalá priľnavosť s množstvom kreatívnych nápadov. V tejto kategórií nájdete nálepky na nechty v podobe samolepiek a vodolepiek, stačí si len vybrať, aký spôsob viac preferujete.
 • Nálepky na nechty Čipky
  Ak chcete, aby zdobenie na nechtoch bolo špeciálne vsaďte na čipky, ktoré majú individuálne tvary. Motívy môžu byť použité samostatne, alebo v kombinácií s farebným podkladom. Rôzne individuálne vzory s dokonalou priľnavosťou, elegantné, štýlové ideálne na každodenné nosenie. Vytvárajú nezvyčajný dojem a pocit exkluzivity.
 • Nálepky na nechty Safari
  Špeciálna edícia Safari nálepiek vás prekvapí svojou rozmanitosťou a neopakovateľným dizajnom. Kolekcia je navrhnutá pre modernú a sebavedomú ženu, ktorá rada experimentuje. Jednoducho sa nanášajú, majú dokonalú priľnavosť, ľahko sa prispôsobujú a dodávajú nechtom špeciálny šarm. Nálepky na nechty Safari sú navrhnuté na rýchle a neprehliadnuteľné zdobenia.
 • Omietka na nechty
  Chcete si jednoducho, ale pritom nápadito a štýlovo nazdobiť nechty? Potom by ste mali vsadiť na omietku na nechty, ktorá dokáže oživiť každé zdobenie. Na čo ale musíte dbať, je výber tvarov, a farieb, ktoré zvolíte. Ide samozrejme o to, aby ste vytvorili veľa skvelých nápadov.
 • Ozdobné lanka
  Ozdobne lanko na nechty vynikne na príležitostné zdobenie, doplnok pre vaše nechty neopakovateľného materiálu.
 • Panenka
  Každá ozdoba na nechty skrýva v sebe kúsok prekvapenia. Ponúknite svojim zákazníčkam niečo nové, čo ešte na nechtoch nemali. Že neviete ako? Poradíme vám. Pomocou týchto štýlových ozdôb budú určite nadšené. Ozdoba na nechty panenka pôsobí elegantne a nemusí sa špeciálne dozdobovať.
 • Pásky
  Ozdobné pásky na nechty sa používajú na gélové aj akrylové zdobenie nechtov. Majú jednoduché a multifunkčné použitie. Odporúčame najmä začínajúcim nechtovým dizajnérkam, ktoré dokážu pomocou týchto pások nazdobiť nechty, ako profesionálky.
 • Perličky
  Ozdoby na nechty perličky patria k jemným, tradičným a pomocným prvkom v nail art systéme. Používajú sa na zvýraznenie zdobení, alebo ich spestrenie. Dodávajú každému zdobeniu iný pohľad a rozmer. Jednoducho sa nanášajú.
 • Pierka
  S týmito pozoruhodnými pierkami na nechty môžete vytvoriť neopakovateľný efekt. Inšpirujte sa kúzlom a neobyčajnosťou pávieho sveta. Zdobenie pierkami je elegantné a vhodné na každú príležitosť.
 • Prášky
  Prášky na nechty sú základným prvkom pri nail art zdobení nechtov. Slúžia na dozdobovanie nechtov, ale aj na glitrové špičky nechtov. Jednoducho a rýchlo dodajú každému zdobeniu pekný vzhľad. Ich široká škála vám nebude brániť v ďalšom rozvoji.
 • Rybie šupiny
  Ozdoby na nechty rybie šupiny majú šesť uholníkový tvar. Používajú sa na zdobenie gélových aj akrylových nechtov. Veľmi pekne odrážajú lesk na nechtoch. Ozdoby sa ľahko nanášajú a sú praktické.
 • Sieťky, Čipky na nechty
  Ak chcete použiť niečo nové, výnimočné a netradičné sieťky na nechty sú tá správna voľba. Slúžia, ako podklad pod rôzne druhy ozdôb. Sú veľmi praktické a vhodné na všetky príležitosti. Sieťky na nechty nie sú výstredné, upútavajú pozornosť a sú hitom sezóny.
 • Slimáčiky ozdoby
  Nepravidelné tvary sa opäť vracajú do módy. Ak chcete byť na pulze doby, stavte na veľkolepé ozdoby, ktoré sú naozaj trendy. S takýmito vychytávkami prinesiete do svojho umenia neobyčajné nápady. Nechajte sa inšpirovať dobou a zdokonaľujte stále svoje umenie.
 • Slonie slzy
  Ozdoby na nechty slonie slzy patria k zaujímavým dekoračným prvkom. Stačí pár jednoduchých grifov a je možné ich použiť na tisíce spôsobov. A nemusíte sa báť! Všetko zvládnete s prehľadom a ľahkosťou.
 • Šperky na nechty
  Exkluzívne šperky na nechty sú stelesnením dokonalého luxusu, ktoré skrášlia vaše nechtíky. Dokonalo opracované, v neobyčajnom dizajne, s 3D efektom a neopakovateľným leskom. Vyrobené v striebornej alebo zlatej verzií.
 • Štvorčeky
  Ozdoby na nechty štvorčeky patria k tradičným ozdobám v oblasti nechtového dizajnu. Tieto ozdoby prechádzajú rôznymi zmenami, ktoré podliehajú súčasným trendom. Ozdoby si môžete poukladať do rôznych tvarov a veľmi dobre sa s nimi hľadajú nové inšpirácie.
 • Štvorlístok
  Ozdoba na nechty štvorlístok je výzvou pre malých aj veľkých kulinárskych majstrov. S trochou fantázie vykúzlite pomocou tejto ozdoby nádherné kreácie. Štvorlístok patrí k jednoduchým, krásnym nenáročným a efektným dekoračným prvkom.
 • Sušené kvety
  Sušené kvietky na nechty sú tradičnou a stále používanou ozdobou na nechty. Firma Profi Tech vám ponúka veľmi kvalitné sušené kvietky, ktoré sa pri aplikácií netrhajú a pekne ukážu na nechtoch. Sušené kvietky sa dobre aplikujú na nechty.
 • Swarovsky
  Swarovského kamienky majú dokonalý lesk, lámu svetlo, čím vytvárajú neopakovateľnu krásu kryštálu. Swarovského kamene fascinujú každú ženu. Tieto perly získali na celom svete najväčšie ocenenie vo svete módy ako i v oblasti nechtovej modelácie. Hrajte sa so svetlom.
 • Transfer folie na nechty
  Tranfer fólia na nechty prináša neskutočné množstvo rôznych inšpirácií na zdobenie nechtov. Fólie sú vysoko lesklé, extrémne tenké s ligotavým efektom. Jednoduchá a rýchla aplikácia, nová metóda zdobenia nechtov, exkluzívne výsledky a pôsobivé prevedenia. Balenie: 1m.
 • Valentínske ozdoby
  Valentínske nálepky sú originálne, majú unikátne motívy, sú obľúbené, romantické a ponúkajú vám možnosť opäť očariť s niečím novým a netradičným. Vďaka jedinečnej technológií sa neolupávajú a dlho vydržia. Vysoká priľnavosť, jednoduchá a rýchla aplikácia, vhodné...
 • Vianočné ozdoby
  Blíži sa čas Vianoc a exotické, štýlové či originálne - to sú len niektoré zo štýlov, ktoré budú podľa expertov módnym trendom tohtoročných Vianoc, pokiaľ ide o zdobenie nechtov. My sme do našej ponuky zaradili Vianočné nálepky s rôznymi motívmi, aby Vianočná pohoda bola všade okolo vás.
 • Vodové nálepky
  Vodové nálepky na nechty sú stelesnením krásy, dokonalosti a jedinečnosti v jednom. Nie len, že vyzerajú na nechtoch prirodzene ako vodové zdobenie majú aj neobyčajne krásne motívy a farby. Stačí ak ich jemne dozdobíte práškami na nechty a zdobenie je hotové.
 • Zirkóny
  Zirkóny na nechty sú nižšou triedou swarovského kamienkov. Oproti klasickým kamienkom sú zbrúsené z viacerých uhlov a majú dva krát taký lesk. Dekoračné kamienky nemôžu chýbať v žiadnom nechtovom štúdiu a krásne s nimi dotvoríte akékoľvek zdobenie.
 • Značky, tvary
  Ozdoby na nechty bývajú dominantou pri zdobení nechtov. Svojím charakterom a tvarom ovplyvňujú štýl, eleganciu a celkový dojem nechtov. Ak sa vám už minula fantázia, prinášame vám pár tipov, ako si nechty krásne vyzdobiť. Ak máte chuť experimentovať s výzdobou, nebojte sa vyskúšať odvážnejšie ozdoby na nechty, ktoré však vyberajte na...