DEPILAČNÝ PROGRAM
Depilácia pomocou depilačných voskov je jedna z efektívnejších metód - ak sa robí správne odstraňuje totiž chĺpok aj s korienkom. Spočíva v nahriatí depilačného vosku v depilačnom prístroji a priložení depilačného pásiku na depilovanú partiu a následnom strhnutí proti smeru rastu chĺpkov. Vosk na depiláciu musí mať správnu teplotu, aby sme pokož...
Depilácia pomocou depilačných voskov je jedna z efektívnejších metód - ak sa robí správne odstraňuje totiž chĺpok aj s korienkom. Spočíva v nahriatí depilačného vosku v depilačnom prístroji a priložení depilačného pásiku na depilovanú partiu a následnom strhnutí proti smeru rastu chĺpkov. Vosk na depiláciu musí mať správnu teplotu, aby sme pokožku nepopálili je potrebné depilačný vosk vyskúšať na menšej časti tela. Firma Profi Tech Expert vám ponúka depilačné vosky, ktoré sú vhodné aj na citlivú pokožku, čo je pri depilácií veľmi dôležité.
Viac

DEPILAČNÝ PROGRAM V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Depilačná kozmetika
  Depilácia znamená dočasné odstránenie nežiaducich chĺpkov. Depilácia teplým voskom patrí medzi najžiadanejšie úkony. Strhávanie vyrastených chĺpkov voskom nie je bolestivé. Predstavuje efektný spôsob depilácie. Hladká pokožka po depilácii voskom vydrží tri týždne až mesiac, pretože na rozdiel od holenia vosk odstraňuje chĺpky aj s korienkom. Pokiaľ sa depilácia pravidelne opakuje hustota ochlpenia sa zmierňuje. Aby Vám depilácia nepoškodila, pred a aj po ošetrení sa používajú špeciálne prípravky. Pred ošetrením dezinfekcia depilovaného miesta a po ošetrení mlieko, ktoré zoslabuje, spomaľuje a zastavuje rast chĺpkov. Depilačné oleje slúžia na odstránenie zvyškov z vosku. Dĺžka ošetrenia závisí od časti depilovaného miesta.
 • Depilačné papiere, pásiky
  Depilačné papiere sú nevyhnutnou súčasťou pri depilovaní pomocou depilačných voskov za tepla. Používajú sa na strhnutie depilačného vosku a odstránenie chĺpku s korienkom. Depilačné papiere sú vyrobené zo špeciálnej tkaniny s hladkým povrchom a extra silným spevnením. Nedráždia pokožku a nájdete ich buď v nastrihanej forme alebo kotúči, kde si môžete dĺžku prispôsobiť ľubovoľne k miestu depilovania. Ak siahnete po depilačných pásikoch s možnosťou depilácie za studena nepotrebujete depilačné papiere. V tomto prípade je vosk už umiestnený na spodnej časti pásika. Ide pomerne o jednoduchý, nenáročný a bezpečný spôsob depilácie. Aplikácia je pohodlná a hravo ju zvládnete aj v pohodlí domova.
 • Depilačné pomôcky
  Depilácia znamená dočasné odstránenie nežiaducich chĺpkov. Ak však chcete aby bola vykonaná profesionálne siahnite po depilačných pomôckach, ktoré spríjemnia nepríjemný pocit z depilovania. K najčastejšie používaným patria jednorazové pomôcky, ktoré zabraňujú zašpineniu a znehodnoteniu odevu a prestieradla. Ostatné pomôcky zvyšujú komfort a exkluzivitu salónu kvôli vysokej hygiene.
 • Depilačné prístroje
  Nežiaduce chĺpky na tele môžeme odstraňovať rôznymi spôsobmi a jedným z najpopulárnejších je vosková depilácia. Vytrhne chĺpky aj s korienkom, pokožka je hladká pomerne dlho a nechcené ochlpenie postupne slabne. Depilačné prístroje slúžia na ohrev depilačných voskov. V našej ponuke nájdete depilátory na zohriatie depilačných voskov vo forme roll-on alebo v konzervovej forme, v rôznych prevedeniach, s a bez termostatu. Depilátory majú jednoduché použitie a depilácia sa tak stáva pohodlnou pre každého klienta.
 • Depilačné sady
 • Depilačné vosky
  V našej ponuke nájdete depilačné vosky na domáce aj profesionálne používanie. Vosky sa rozdeľujú podľa účelu na vosky s malým a veľkým roll-on. Ak chcete depilovať väčšiu plochu siahnite po voskoch s veľkým roll-on. V prípade depilácie pery, alebo menších plôch určite použite vosk s malým roll-on. Podľa spôsobu použitia poznáme vosky s použitím alebo bez použitia depilátora. Ak momentálne nemáte poruke depilačný prístroj stačí ak vosk nahrejete v horúcej vode alebo zohrejete v dlaniach. Depilačné vosky majú rôznu konzistenciu, objem a ingrediencie. Vosky na prírodnej báze najmenej dráždia pokožku, ich špeciálne zloženie umožňuje aplikáciu aj na veľmi citlivé miesta. Vosky s vôňou a inými pridanými zložkami pôsobia na pokožku vyživujúco, hydratačne a zanechávajú pocit sviežosti.