Nové produkty

Zľavnené produkty

MANIKÚRNE STOLÍKY
Ponúkame Vám moderné, elegantné, jednoduché ale zároveň praktické stolíky na manikúru. Sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu a je možné ich skombinovať takmer do každého interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne prevedenia stolíkov, ktoré sú zamerané aj na tie najmenšie detaily. Manikúrne stolíky sú pracovnými pultami každej nechtovej dizajnérk...
Ponúkame Vám moderné, elegantné, jednoduché ale zároveň praktické stolíky na manikúru. Sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu a je možné ich skombinovať takmer do každého interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne prevedenia stolíkov, ktoré sú zamerané aj na tie najmenšie detaily. Manikúrne stolíky sú pracovnými pultami každej nechtovej dizajnérky je preto potrebné, aby pôsobili harmonicky a efektívne.
Viac

MANIKÚRNE STOLÍKY 7 produkty

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • 620,00 € Skladom

  Firma Profi Tech expert sa zaoberá distribúciou vysoko kvalitných manikúrnych stolíkov, ktoré sú vyrobené z obzvlášť pevných materiálov. Funkčnosť manikúrnych stolíkov je rôznorodá, preto si  každá manikérka nájde svoje miestečko  na tvorenie dizajnérskych prác  a každá  zákazníčka vytvorí  svoje pohodlie počas ošetrenia rúk.

  620,00 €
  Skladom
 • 395,00 € Skladom

  Firma Profi Tech Expert sa zaoberá distribúciou vysoko kvalitných manikúrnych stolíkov, ktoré sú vyrobené z obzvlášť pevných materiálov. Funkčnosť manikúrnych stolíkov je rôznorodá, preto si  každá manikérka nájde svoje miestečko  na tvorenie dizajnérskych prác  a každá  zákazníčka vytvorí  svoje pohodlie počas ošetrenia rúk.

  395,00 €
  Skladom
 • 411,00 € Skladom

  Firma Profi Tech Expert pre vás pripravila širokú škálu kozmetických stolíkov v rôznych prevedeniach. Manikúrny stolík White je umiestnený na koliečkach. Pracovná doska je rozľahlá s možnosťou zabudovania odsávačky prachu. Stolík na manikúru má desať úložných zásuviek.

  411,00 €
  Skladom
 • 295,00 € Skladom

  Manikúrny stolík Light patrí do nižšej rady stolíkov, ktoré dodáva firma Profi Tech Expert. Stolík na manikúru má jednoduché prevedenie. Na jednej strane je ukončený podopierateľnou nohou a druhá strana je osadená na troch úložných zásuvkách.

  295,00 €
  Skladom
 • 529,00 € Skladom

  Stolík na manikúru Black patrí do vyššej rady stolíkov, ktoré dodáva firma Profi Tech Expert. Stolík je vyrobený z kvalitného materiálu. Konštrukcia stolíka je stabilná a spĺňa najvyššie štandardy kvality. Manikúrny stolík je na oboch stranách ukončený odkladacími skrinkami a zásuvkami na koliečkach. V strede stolíka je tiež praktická zásuvka.

  529,00 €
  Skladom
 • 575,00 € Skladom

  Stolík na manikúru Brown patrí do vyššej rady stolíkov, ktoré dodáva firma Profi Tech Expert. Stolík je vyrobený z kvalitného materiálu. Konštrukcia stolíka je stabilná a spĺňa najvyššie štandardy kvality. Manikúrny stolík je na oboch stranách ukončený odkladacími skrinkami a zásuvkami na koliečkach. V strede stolíka je tiež praktická zásuvka.

  575,00 €
  Skladom
 • 305,00 € Skladom

  Manikúrny stolík Verda patrí do nižšej rady stolíkov, ktoré dodáva firma Profi Tech Expert. Stolík na manikúru má jednoduché prevedenie. Na jednej strane je ukončený podopierateľnou nohou a druhá strana je osadená na štyroch úložných zásuvkách, ktoré sú na koliečkach.

  305,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek