Nové produkty

Zľavnené produkty

NECHTY
Každá žena bez ohľadu na vek a profesiu, by mala mať upravené nechty. Pekne upravené dlhé nechty patria k snom nejednej ženy. Nie každá však disponuje s potrebne tvrdými a odolnými nechtami od prírody. Ak aj vy patríte do tejto skupiny vstúpte na našu stránku a nechajte sa inšpirovať naším sortimentom. V tejto sekcií nájdete kompletnú ponuku nec...
Každá žena bez ohľadu na vek a profesiu, by mala mať upravené nechty. Pekne upravené dlhé nechty patria k snom nejednej ženy. Nie každá však disponuje s potrebne tvrdými a odolnými nechtami od prírody. Ak aj vy patríte do tejto skupiny vstúpte na našu stránku a nechajte sa inšpirovať naším sortimentom. V tejto sekcií nájdete kompletnú ponuku nechtového tovaru, ktorý je potrebný na modeláciu krásnych nechtov.
Viac

NECHTY Nachádza sa tu 1 produkt.

Podkategórie

 • SADY NA GELOVE NECHTY

  Gelove sady na nechty sa vyznačujú tým, že obsahujú všetko, čo potrebujete na začiatku aplikácie gélových nechtov. Sady na gélové nechty sú poskladané tak, aby čo najlepšie spĺňali očakávania náročných aj menej náročnejších zákazníkov. Gelove sady ponúka firma Profi Tech Expert aj na domáce aj na profesionálne použitie.

 • UV/LED GELY

  Uv gely na profesionálne použitie sú testované v laboratóriách. Ponúkame vám uv gely jednofázové na modelovanie nechtov. Tieto uv gely na nechty sú vysokej kvality a flakónik má pekný dizajn. Modelovacie uv gely máme v ponuke ako uv gel pink a uv gel clear. Uv gel white sa používa na francúzsku manikúra a v ponuke máme uv gel extreme white a uv gel natural white. Bonder gel na nechty sa používa ako podklad na lepšie prilnutie uv gelu.

 • Gél laky na nechty

  Gelové laky na nechty sú v akomsi rozmedzí medzi klasickými farebnými lakmi a uv gélmi. Sú revolučnou novinkou v oblasti nechtového dizajnu. Gel laky majú vlastnosti, ktorými napredujú pred farebnými lakmi a približujú sa farebným gélom. Gél lak na nechty sa neolupuje, dlho vydrží a pri nanášaní nezapácha ako klasický lak. Prvoradou schopnosťou gél laku je, že nepoškodzuje prírodné nechty.

 • Nechtové prípravky
  Firma Profi Tech sa obzvlášť zamerala na nechtové produkty určené na gélový systém. Všetky tekuté pomôcky na nechty sú testované a zabraňujú alergiám a poškodzovaniu prírodných nechtov. Ponúkame vám primer na nechty, tip blender na nechty, sušič na nechty a ostatné prípravky určené na profesionálne používanie.
 • Čističe, dezinfekcie,...
  Ponúkame vám čistič gélu na profesionálne použitie do nechtového štúdia. Cleaner na nechty nespôsobuje alergie ani nepoškodzuje prírodné nechty. Firma Profi Tech má v ponuke aj brush cleaner na dôkladne čistenie štetcov bez ich poškodenia. Cleaner na gélové nechty + dezinfekcia je unikátny prípravok, ktorý spĺňa 2 funkcie v jedno.
 • Odlakovač na nechty
  Firma Profi Tech Expert vám ponúka odlakovače na nechty na profesionálne aj domáce použitie. Odlakovače na nechty sú vhodné aj na gélové aj na prírodné nechty. Odlakovač na nechty na domáce použitie je obohatený o vitamíny, ktoré vyživujú a regenerujú nechty. Odlakovací korektor je vhodný aj na domáce použitie pri cestovaní aj na profesionálne použitie pri práci s lakom.
 • Olejčeky na nechty

  Krásne nechty sú už v dnešnej dobe ľahko dosiahnuteľným cieľom, ale čo robiť ak kožtičky v ich okolí nepôsobia zdravým dojmom? Riešením sú olejčeky na nechty, ktoré slúžia na regeneráciu nechtového lôžka. Majú hydratačné, ukľudňujúce a regeneračné účinky. Zjemňujú kožtičku, zabraňujú vznikaniu záderov a pôsobia protizápalovo. V našej ponuke nájdete olejčeky v salónových ale aj predajných baleniach, s možnosťou aplikácie pomocou štetca, kvapátka a ceruzky.

 • Lepidlo na nechty

  Firma Profi Tech Vám ponúka vysoko profesionálne lepidlá na nechty s krátkou dobou schnutia. Lepidlo na nechty je riedkej konzistencie (spotrebujete ho celé) so štetcovým aplikátorom a s kvapátkom. Lepidlo na nechty značky Profi Tech je testované v laboratóriách.

 • Pilníky na nechty,...
  Pilníky na nechty sa vyrábajú v rôznej zrnitosti. Pilník môže mať obe strany rovnakej zrnitosti alebo má jednu stranu jemnejšiu a jednu drsnejšiu. Pilníky na nechty so zrnitosťou 80 sú najhrubšie a je vhodné ich používať na zbrúsenie uv gélu, akrylu alebo ozdôb. Najjemnejšie pilníky sú so zrnitosťou 240. Jedná sa o pilníky na domáce použitie, alebo len na zdrsnenie povrchu napr. pri lepení tipov. Pilníky na nechty so zrnitosťou 100/180 sa používajú napr. pri modelácií nechtov, kde hrubšia strana slúži na spilovanie gélu alebo akrylu a jemnejšia strana na prepilovanie tipov.
 • ŠTETCE NA NECHTY

  Široká škála profesionálnych, najpoužívanejších štetcov na nechty. Ponúkame vám modelovacie štetce na nechty, zdobiace štetce na nechty, ploché štetce, štetce na vodové farby. Pri výbere štetcov na nechty je potrebné zvoliť jeho správnu veľkosť. Veľkosť štetca záleží od šírky vlasu. V každej kategórií sa nachádza popis o danom štetci + jeho číslo.

 • Formy, šablóny na nechty

  Firma Profi Tech Expert pre vás pripravila základné pomôcky, ktoré sú nevyhnutné pre nechtové dizajnérky pri modelácií akrylových nechtov. Zjednodušujú a uľahčujú prácu nechtovým dizajnérkam. Spĺňajú všetky vlastnosti, ktoré sú nevyhnutné pri práci s akrylom.

 • Nástroje na nechty
  Nástroje, pomôcky a náradie na nechty majú nezastupiteľné miesto pri modelácií nechtov. Neraz po nich siahame v domnení, že nám uľahčia a zrýchlia prácu. V našej ponuke nájdete množstvo potrebných pomôcok, ktoré budú pre Vás skvelými pomocníkmi a bez nich si už prácu nebudete vedieť predstaviť.
 • Pomôcky na nechty
  Už aj Vám sa neraz stalo, že ste pri modelácií nechtov, manikúre, či zdobení postrádali nejaké pomôcky? V našej ponuke zaručene nájdete tie správne pomôcky na nechty, ktoré Vám spríjemnia komfort pri práci. Nezabúdajte na to, že všetko čo používate má nejaký význam a napomáha k tomu, aby Vaša práca bola odvedená dokonale.
 • Boxy, dávkovače, dózy
  Na udržanie poriadku a prehľadnosti majú nezastupiteľnú úlohu úložné boxy. V našej ponuke nájdete nespočetné množstvo boxov na uskladnenie ozdôb, štetcov, pomôcok, lakov, tekutín. Veľmi praktické a prehľadné riešenia stojanov a boxov predstavujú praktickú pomôcku pre nechtové dizajnérky. Stojany a boxy nájdete v rôznych prevedeniach a dizajne.
 • Ochranné pomôcky
  Ochranné pomôcky na nechty sa používajú na bezpečnú prácu. Sú doplnkovými, ale veľmi účinnými prostriedkami, ktoré chránia zdravie nechtových dizajnérok. Do tejto kategórie spadajú ochranné rukavice, ochranné rúška, ochranné podložky na prístroje a pracovný stôl a pod.
 • Podložky pod ruku
  Podložky pod ruky sa používajú ako praktická pomôcka pri modelovaní a úprave nechtov. V našej ponuke nájdete rôzne prevedenia kvalitných podložiek na ruky, ktoré zabezpečujú komfort pri práci.
 • Tipy na nechty
  Ponúkame vám profesionálne tipy na nechty. Ich kvalita je testovaná v laboratóriách. Sú vysoko odolné voči mechanickému poškodenie. Tipy na nechty sa ľahko pilujú a pekne splynú s prírodnými nechtami. Umelé nechty sú kvalitne opracované a ich dizajn je prispôsobený špičkovým tipom na nechty z európskych krajín. Ponúkame vám: *Mliečne tipy na nechty *Priesvitné nechty *Biele nechty *Špicaté tipy na nechty
 • Vzorkovníky, koliečka...
  Vzorkovníky na nechty sú nevyhnutnou súčasťou každého profesionálneho nechtového štúdia. Slúžia ako paleta k výberu požadovaného odtieňa farebných gélov, gél lakov a lakov. Tiež napomáhajú nechtovej dizajnérke zorientovať sa vo svojej farebnej škále pri kúpe nových odtieňov. V našom e-shope ich nájdete v rôznych prevedeniach, tvaroch a veľkostiach. Ak máte množstvo farebných gélov či lakov siahnite pre lepšiu orientáciu skôr po vzorkovníkoch s väčšou paletkou nechtov. V tejto kategórií nájdete aj stojany na prezentáciu vašej práce a tiež ako ukážku rôznych techník a metód zdobenia, ktoré ponúkate vo vašom nechtovom štúdiu.
 • Ozdoby na nechty
  Štýl a exkluzivita sú vyjadrené jednoduchosťou a nadčasovou eleganciou a s touto filozofiou Vám prinášame množstvo zdobiaceho materiálu na nechty. Ozdoby na nechty sú prispôsobené dobe, vkusu, jednoduchosti a najnovším trendom. Pestrá ponuka Vám prináša možnosť vybrať si ozdoby na nechty, ktoré budú vyhovovať práve Vaším potrebám a požiadavkám.
 • Vodové farby na nechty
  Firma Profi Tech pre Vás pripravila vodove farby na nechty v najpoužívanejších odtieňoch. Akrylove farby na nechty sú riediteľné vodov a majú vysokú kryciu schopnosť. Akrylova farba na nechty je naliatá v praktickom uzatvárateľnom flakóniku.
 • Výživy na nechty
  Nechty sú ozdobou každej modernej ženy. Ak netúžite po umelých nechtoch je potrebné starať sa aj o tie prírodné. Nie každá žena má však dokonalé nechty. V našej ponuke nájdete množstvo prípravkov, ktoré Vám pomôžu v starostlivosti o prírodné nechty.
 • Laky na nechty
  Firma Profi Tech vám ponúka širokú škálu profesionálnych lakov na nechty. Línia odtieňov je prispôsobená všetkým nárokom nechtových dizajnérok. Laky na nechty majú vysokú kryciu schopnosť a zaručujú vysoký lesk po aplikácií na nechty. Módne odtiene dokonale splnia nároky všetkých klientov.
 • Zdobiace laky, perá
  Zdobiace laky na nechty sa používajú na nail art. Sú nevyhnutnou pomôckou, ktorou dokážete zakryť nedostatky, zlepšiť celkový efekt a spestriť každé zdobenie. Zdobičky na nechty ponúkame v módnych a najčastejšie používaných odtieňoch. Zdobiace laky vám ponúkame v prevedení so štetcom, ihlou a v pere.
 • P Shine, Manikúra
  Nie na darmo sa hovorí, že ruky sú ozdobou každej ženy. Všade nás reprezentujú a je len na Vás ako budú vyzerať. Ponúkame Vám spôsob, ako budú vaše ruky stále fit. Japonská manikúra nie je v dnešnej dobe už žiadnou novinkou a v nechtových salónoch patrí medzi najobľúbenejšie ošetrenia prírodných nechtov. Predstavuje regeneračnú kúru na nechty, ktorým poskytuje množstvo vitamínov a minerálov. Na povrchu nechtu tvorí vrstvu, ktorá tieto látky udržiava v jeho vnútri a navonok pôsobí ako ochranný štít a bráni mechanickému poškodeniu.
 • Krémy na telo a ruky
  Komplexná starostlivosť o ruky a telo s precízne namiešanými výťažkami z mŕtveho mora vás vnesie do sveta odpočinku a relaxu. Unikátna receptúra trojnásobne zvyšuje zážitok z ošetrenia pokožky. Zmyselné vône, lahodná textúra, okamžitý účinok a bezkonkurenčná kvalita vám ponúka výnimočný zážitok. Bez parabénov a iných škodlivých látok. Určené výhradne pre SPA, manikúrne a wellness centrá.
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky