Laky na nechty
Firma Profi Tech vám ponúka širokú škálu profesionálnych lakov na nechty. Línia odtieňov je prispôsobená všetkým nárokom nechtových dizajnérok. Laky na nechty majú vysokú kryciu schopnosť a zaručujú vysoký lesk po aplikácií na nechty. Módne odtiene dokonale splnia nároky všetkých klientov.

Laky na nechty 32 produkty

Podkategórie

  • Chameleón laky
    Nová revolučná rada lakov na nechty, ktoré menia farbu. Laky dodávajú nechtom nový rozmer, pútajú pozornosť. Na slnku získavajú neopakovateľný lesk a hýria meniacimi sa farbami. Nové laky s ešte lepšou receptúrou, technikou a jedinečnou farbou podmania každú ženu.
  • Pásiky na manikúru
    Francúzska manikúra je stále aktuálna, aj keď je nenápadná nie je možné ju prehliadnuť. Pôsobí na nechtoch decentne. Pomocou pásikov na francúzsku manikúru zvládnete jej aplikáciu hravo.
  • Praskajúce laky na nechty
    Praskajúce laky na nechty sú novinkou v oblasti nechtového dizajnu. Používajú sa na kreatívne zdobenia. Pomocou týchto praskajúcich lakov na nechty vykúzlite neopakovateľné, trendové a štýlové zdobenia. Krakelovací lak sa nanáša na podkladový farebný lak. Pre dosiahnutie dokonalého efektu doporučujeme nanášať na kontrastný farebný lak. Mozajkové laky na nechty sú vhodné aj na domáce používanie.
Zobraziť 1 - 32 z 32 položiek
Zobraziť 1 - 32 z 32 položiek