Farebné gély

Farebny gel na nechty sa nanáša na prírodné alebo umelé nechty štetcom alebo tenkým hrotom. Pred použitím doporučujeme farebné gély riadne premiešať. Farebné gély na nechty majú výbornú kryciu schopnosť a dobre sa nanášajú vďaka výbornej konzistencií. Široká škála farieb a možnosť vzájomného miešania umožňuje vytvárať rôzne zdobiace kreácie. Dob...

Farebny gel na nechty sa nanáša na prírodné alebo umelé nechty štetcom alebo tenkým hrotom. Pred použitím doporučujeme farebné gély riadne premiešať. Farebné gély na nechty majú výbornú kryciu schopnosť a dobre sa nanášajú vďaka výbornej konzistencií. Široká škála farieb a možnosť vzájomného miešania umožňuje vytvárať rôzne zdobiace kreácie. Doba vytvrdenia farebných uv gélov je dve minútky pri tmavších odtieňoch tri.

Viac

Farebné gély 73 produkty

Podkategórie

 • CORAL uv gély
  Coral uv gély sú navrhnuté pre svieži look a žiarivý vzhľad, dokonale ladia s jemne opálenou žiarivou pokožkou. Doslova volajú po nových zážitkoch a lákajú krásnymi farbami. Veľmi výborná krycia schopnosť, jednoduchá aplikácia, pestrá paleta pre jedinečný štýl. Nebuďte príliš plachá a odvážte sa vsadiť na intenzívne tóny.
 • ELEGANT NUDE uv gély
  Kolekcia farebných gélov Elegant Nude je navrhnutá pre elegantnú a sebavedomú ženu. Prirodzené odtiene, zemitých farieb sú stelesnením energie, dynamiky, čistoty a sily. Jednoduché nanášanie, nadčasový a dokonalý vzhľad prináša výnimočné výsledky.
 • GLITTER uv gély
  DOKONALÝ EFEKT! Glitrové uv gély s vysokým množstvom trblietok sú navrhnuté tak, aby vytvárali krásny, odleskujúci, moderný efekt. Gél sa ľahko nanáša a minimalizuje úsilie vynaložené pri nanášaní práškov na nechty. Navyše zabraňuje znehodnoteniu a znečisteniu modelážnych géloch ako pri styku s práškami.
 • NEON uv gély
  Neónové farby sú hitom každej letnej sezóny, preto by vám nemal chýbať aspoň jeden kúsok. Ak chcete zaujať určite vsaďte na "neónky" v podobe výrazných odtieňov. Dokonalá krycia schopnosť, jednoduchá aplikácia, jemná textúra a výrazný vzhľad prináša výnimočné výsledky.
 • PASTELLO uv gély
  Pastelový uv gél je prestížny gél určený pre exkluzívnu a jedinečnú ženu. Neodolateľné pastelové farby, dokonalé prekrytie, jednoduchá a rýchla aplikácia. Pastello uv gély sú zmesou jemných tónov s nekonečnou kombinovateľnosťou, nezatekajú do nechtového lôžka, nepraskajú, dokonale priľnú k nechtovému lôžku.
 • SPRING COLLECTION uv gély
  Spring collection uv gély predstavujú širokú paletu veľmi obľúbených odtieňov hýriacich rôznymi farbami. Svieža a pestrá kolekcia s jemnou textúrou, ideálna aj na celoplošné zdobenie. Výrazné farby s dominantným nádychom, navrhnuté pre dokonalý štýl a komfort.
 • SUGAR PINK uv gély
  Kolekcia farebných gélov Sugar Pink sa vyznačuje zmyselnou, sviežou a výraznou zmesou tónov. Ihneď Vás oslní dokonalá kombinácia jemných a sýtych odtieňov, ktorá symbolizuje prebudenie ženskej duše. Sugar pink uv gély sú veľmi prirodzené, vhodné pre každodenné použitie. Jedná sa o najobľúbenejšiu zmes odtieňov, ktorá je nežná a príjemná zároveň s výraznou sladkosťou.
na stranu
Zobraziť 1 - 50 z 73 položiek
Zobraziť 1 - 50 z 73 položiek