Nové produkty

Zľavnené produkty

ELEKTRONIKA
Firma Profi Tech sa zaoberá distribúciou veľkého sortimentu elektronických prístrojov na nechty. V našej ponuke nájdete odsávačky prachu, brúsky, uv lampy a lampy na manikúrne stolíky. Všetky prístroje sú veľmi praktickými pomôckami a uľahčujú prácu nechtovým dizajnérkam.

ELEKTRONIKA V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Brusky na nechty

  Firma Profi Tech Vám ponúka kvalitné brúsky na nechty. Brusky na gelove nechty odporúčame používať slúžia na skrátenie času pri pilovaní nechtov. V každom profi salóne by bruska na nechty nemala chýbať.

 • Odsávačky prachu na...

  Odsávačka prachu na nechty slúži na profesionálne použitie. Firma Profi Tech Vám ponúka aj kvalitnú podložku pod ruky v praktickom vankúšiku.

 • UV, LED lampy na nechty
  Firma Profi Tech pre Vás pripravila tie najpoužívanejšie uv lampy na gelove nechty. Lampy na nechty so senzorom automatického zapnutia, uv lampy na nechty na domáce aj profesionálne použitie. Uv lampy na gelove nechty vytvrdzujú všetky tipy uv gelu.
 • Lampy na stolík
  Firma Profi Tech Expert pre vás pripravila jedinečnú ponuku kozmetických lámp na pracovné stolíky nechtových dizejnérok alebo kozmetičiek. Stolné lampy ponúkame v rôznych prevedeniach a dizajne. Kozmetické lampy sú ideálne pre všetky tipy pracovných stolíkov.