Nové produkty

Zľavnené produkty

KOZMETIKA
Firma Profi Tech Expert rozšírila svoju ponuku o kozmetické a kadernícke prípravky. V ponuke nájdete profesionálne prípravky na tvár a vlasy. Firma sa predovšetkým zamerala na distribúciu svetových značiek ako je RefectoCil, Ardell, Chi a Orofluido. Tieto značky patria k špičkám na svetovom trhu a ponúkajú dokonalé výsledky.

KOZMETIKA V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • ARDELL
  Ardell je svetová značka, absolútna jednotka v kategórií umelých rias. Jej poslaním je, aby každá žena mohla mať krásne, nezabudnuteľné oči práve pomocou umelých rias Ardell. Dnes sú umelé riasy Ardell vyhľadávanou značkou na celom svete. Je to značka, ktorú používajú americké filmové hviezdy, herečky a celebrity.
 • Farby na obočie
  Krásne výrazné obočie, správny tvar je dokonalým rámom očí a poskytne ilúziu okamžitej upravenosti zvýraznením vašich očí a tváre. Máte svetlé obočie? Aj to sa dá nafarbiť. Farby, ktoré sa používajú na farbenie obočia a rias sú podobné ako farby na vlasy, ale majú jemnejšie zloženie. Farby z našej ponuky sú na prírodnej báze, nepoškodzujú pokožku, nespôsobujú začervenanie a svrbenie.
 • Umelé mihalnice
  Predĺženie mihalníc metódou trsy zvýrazňuje prirodzenú krivku oka. Nalepením trsov dosiahneme zväčšenie, otvorenie a rozžiarenie oka. Odporúča sa na všetky dĺžky mihalníc. Viditeľný efekt po aplikácií trsov je u padajúceho viečka, ktoré sa po aplikácií opticky zdvihne. Aplikácia vydrží 1-2 týždne. Sú vhodné najmä na príležitostné nosenie (stužkové, svadby, plesy). Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Konečný efekt je úžasný určite si ho zamilujete.
 • 3D,5D mihalnice
  3D mihalnice sú svetovo najobľúbenejšou technikou predlžovania a zhusťovania mihalníc, ktorá už nie je iba záležitosťou celebrít, ale dostáva sa aj do obľúbených salónov celého Slovenska. 3D lashes mihalnice sú absolútne prirodzené. Aj pri tom najhustejšom looku si každý myslí, že máte svoje vlastné fantastické mihalnice. A o to tu ide - môžete s nimi športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa.
 • Dekoratívna kozmetika
  Každá žena chce byť krásna a páčiť sa svojmu okoliu aj samej sebe. Aby ešte podčiarkla svoju prirodzenú krásu je potrebné zvoliť správny make up. Vhodná kozmetika by nemala chýbať v kúpeľni žiadnej ženy, ktorá sa o seba rada stará. V našej ponuke nájdete rôzne palety značkových tieňov a príslušenstva Rainbow, ktoré sú určené na profesionálne používanie. Vďaka výbornej konzistencií sú očné tiene trvalé a nedochádza k ich rozmazávaniu, žmolkovaniu a oddeľovaniu. Široká škála s množstvom farebných kombinácií vám umožní vyčarovať za pár minút dokonalý make up.
 • Nástroje, pomôcky
  Kozmetické pomôcky sú pri práci nevyhnutnou záležitosťou. V našej ponuke nájdete kozmetické štetce na profesionálne nanášanie make upu. Sú vyrobené z kvalitných prírodných vlasov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Štetce sú uložené v praktickom púzdre na uzatváranie. Tiež tu nájdete jednorazové šľapky, ktoré sa používajú z hygienických dôvodov, a na spríjemnenie pohodlia pre zákazníka. V neposlednom rade kliešte na mihalnice s jednoduchým použitím. Pomocou tejto unikátnej pomôcky budú vaše oči pôsobiť väčšie a Váš pohľad bude neodolateľný. Použitím správneho nástroja bude Vaša práca jednoduchšia a príjemnejšia pre všetkých zúčastnených.
 • Pinzety na obočie
  Pekne upravené obočie je záležitosťou pinziet. V našej ponuke nájdete ich rôzne prevedenia a farebné kombinácie. Pinzeta slúžia na úpravu obočia do požadovaného tvaru a zaručujú detailné vytrhnutie aj tých najjemnejších chĺpkov.
 • Semipermanentný náter
  Semipermanentný náter je rovolučná novinka v oblasti vizáže. Ide o náter, ktorý dodáva mihalniciam objem, dĺžku, farbu a tvar. Táto povrchová úprava je 100% vode odolná, odolná proti rozmazaniu, nahrádza špirálu a trvá 2-3 týždne, niekedy aj dlhšie.
 • SPA line
  Komplexná starostlivosť o ruky a telo s precízne namiešanými výťažkami z mŕtveho mora vás vnesie do sveta odpočinku a relaxu. Unikátna receptúra trojnásobne zvyšuje zážitok z ošetrenia pokožky. Zmyselné vône, lahodná textúra, okamžitý účinok a bezkonkurenčná kvalita vám ponúka výnimočný zážitok. Bez parabénov a iných škodlivých látok. Určené výhradne pre SPA, manikúrne a wellness centrá.
 • Sterilizátory na náradie
  Vaše nástroje musia byť vždy čisté! Umožnite svojim zákazníkom optimálne fungovanie a zabezpečte hygienu na vašom pracovisku. Ak chcete zabrániť šíreniu a tvorbe baktérií používajte sterilizátor. Sterilizátor slúži na dokonale vydenzifikovanie nožníc, pinziet, nadstavcov do brúsky, pilníkov, skalpelov a iných prístrojov pri ktorých dochádza ku styku s kožou. Milióny bubliniek sa dostanú aj do najmenších miest a svojou silou rozbijú a prepchajú nečistoty. V našej ponuke nájdete klasický, ultrazvukový sterilizátor a sterilizačnú nádobu. Zabráňte prenosu rôznych chorôb a baktérií vo vašom salóne.
 • Výživné séra
  Štvornásobný objem, väčšia hustota, prirodzený vzhľad. Aj keď to znie lákavo, neverte tomu, že dokonalé mihalnice vyčaríte z ničoho dvoma ťahmi štetcom. Treba mať v prvom rade zdravý základ. Poslaním kozmetických prípravkov je predĺžiť, zahustiť a posilniť vaše riasy. V našej ponuke nájdete kozmetické výrobky, ktoré napomáhajú v tvorbe skutočných rias úžasnej hustoty, dĺžky a pevnosti a vy budete zvádzať pohľadom!