Guličky, hroty 8 produkty

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
 • 1,20 € Skladom

  Kovový hrot na rozmiešavanie farebných gélov, vodových farieb a lakov je vynikajúca pomôcka pre nechtové dizajnérky. Jeho výhoda spočíva v tom, že je možné ho po aplikácií utrieť cleanerom (čističom gélu). Je určený na niekoľkonásobné používanie. Hrot je nielen pôsobivým a štýlovým doplnkom, ale šetrí čas a úsporu pomôcok vynaložených na premiešanie...

  1,20 €
  Skladom
 • 6,90 € Skladom

  Exkluzívny obojstranný štetec 2v1 bol navrhnutý na precízne odvedenie dokonalých výsledkov. Z jednej strany je ukončený špeciálne tvarovaným hrotom na aplikáciu ozdôb, vytvarovanie francúzskej manikúry, tiež na osádzanie kamienkov, zotieranie stečeného gélu. Druhá strana je ukončená dlhým štetcom na zdobenie nechtov.

  6,90 €
  Skladom
 • 4,20 € Skladom

  Hrot + štetec v jednom je praktický nástroj, ktorý sa používa pri zdobení nechtov. Slúži na nanášanie a osadenie ozdôb na nechty. Hrotom jednoducho uchopíte nálepky, kamienky, hologramy a osadíte na nechty. Štetcom vynikajúco nanesiete prášky z dózičky na necht.

  4,20 €
  Skladom
 • 6,90 € Skladom

  Jedinečné použitie Štetca Flexi je skutočne ohraničené len vašou fantáziou. Môžete ho používať na zdobenie nechtov vodovými farbami, nanášanie uv gélov, práškov, stranou s ukončením štetín. Pomocou hrotu jednoducho zvládnete osádzanie kamienkov, aplikáciu nálepiek, maľovanie bodiek, stieranie stečeného gélu a pod.

  6,90 €
  Skladom
 • 5,80 € Skladom

  Profesionálny obojstranný hrot+štetec v jdnom má dve rôzne zakončenia. Z jednej strany je ukončený špeciálne tvarovaným hrotom na aplikáciu ozdôb, vytvarovanie francúzskej manikúry, tiež na osádzanie kamienkov, zotieranie stečeného gélu. Druhá strana je ukončená dlhým štetcom na zdobenie nechtov pomocou vodových alebo akvarelových farieb.

  5,80 €
  Skladom
 • 4,50 € Skladom

  Unikátny aplikátor je vyrobený z jemného, gumeného materiálu a má z oboch strán iné zakončenie. Jednou stranou hrotu precízne vytvarujete francúzsku manikúru, druhá strana slúži na nanesenie uv gélu a zdobenie jemných kontúr pomocou vodových farieb.

  4,50 €
  Skladom
 • 3,99 € Skladom

  Aplikátor je vyrobený z jemného, gumeného materiálu a zaručuje jednoduché nanášanie kamienkov na nechty. Vyrobený s dôrazom na profesionálny prístup a precízne zdobenie nechtov.  

  3,99 €
  Skladom
 • 0,80 € Skladom

  Hrot na zdobenie nechtov je vynikajúcou pomôckou pri nanášaní ozdôb a pri ich osadení do nechtov. Hrot má z oboch strán iné zakončenie, ktorým môžete nabrať rôzne tvary ozdôb. Navlhčite koniec hrany hrotu a naberte ozdobu.

  0,80 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek