Tipy na zdobenie

Ak chcete ukázať rôzne techniky zdobenia, určite vsaďte na dlhé tipy, zdobenie tak vynikne do najmenšieho detailu. V našej ponuke nájdete tipy na zdobenie so špicatím a rovným zakončením, v mliečnej a priesvitnej farbe. Zdobenie na týchto tipoch vynikne a pôsobí exkluzívnejšie. Tipy pred aplikovaním zdobenia doporučujeme prebrúsiť blokom alebo p...

Ak chcete ukázať rôzne techniky zdobenia, určite vsaďte na dlhé tipy, zdobenie tak vynikne do najmenšieho detailu. V našej ponuke nájdete tipy na zdobenie so špicatím a rovným zakončením, v mliečnej a priesvitnej farbe. Zdobenie na týchto tipoch vynikne a pôsobí exkluzívnejšie. Tipy pred aplikovaním zdobenia doporučujeme prebrúsiť blokom alebo penovým pilníkom.

Viac

Tipy na zdobenie 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
 • 2,80 € Skladom

  Extrémne dlhé, špicaté tipy na nechty sú určené na ukážku zdobení. Nazdobte si nechty rôznymi technikami zdobenia a ukážte svoje umenie aj svojim zákazníčkam. Na nechtoch ukáže veľmi pekne detailné zdobenie vodovými farbami. Na tipy je možné nazdobiť rôzne krajinky, zátišie a pod.

  2,80 €
  Skladom
 • 2,80 € Skladom

  Extrémne dlhé, rovné tipy na nechty sú určené na ukážku zdobení. Nazdobte si nechty rôznymi technikami zdobenia a ukážte svoje umenie aj svojim zákazníčkam. Na nechtoch ukáže veľmi pekne detailné zdobenie vodovými farbami. Na tipy je možné nazdobiť rôzne krajinky, zátišie a pod.

  2,80 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek