Nástroje na nechty
Nástroje, pomôcky a náradie na nechty majú nezastupiteľné miesto pri modelácií nechtov. Neraz po nich siahame v domnení, že nám uľahčia a zrýchlia prácu. V našej ponuke nájdete množstvo potrebných pomôcok, ktoré budú pre Vás skvelými pomocníkmi a bez nich si už prácu nebudete vedieť predstaviť.

Nástroje na nechty Nachádza sa tu 1 produkt.

Podkategórie

 • Gilotíny, kliešte
  Dokonalá úprava nechtov pri modelácií alebo ich skladaní si vyžaduje použitie správneho nástroja. V našej ponuke nájdete gilotínu na skracovanie umelých nechtov a kliešte na ich odstránenie. Gilotína je ostrá a stabilná a zabraňuje mechanickému poškodeniu tipov pri ich skrátení. Je nevyhnutným prostriedkom pri práci s tipmi. Má špeciálny otvor, kde vsuniete tip a polohovaním v smere nadol určíte jeho dĺžku. Kliešte naopak slúžia na odstránenie gélových nechtov. Sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka ostrým hranám sa veľmi jednoducho odstránia zvyšky gélu. Tieto nástroje sú považované za nevyhnutné v nechtovou štúdiu.
 • Hroty na zdobenie
  Ponúkame vám hroty na zdobenie nechtov, ktoré sú vynikajúcou pomôckou pri nanášaní ozdôb a pri ich osadení do nechtov. Hrot má z oboch strán iné zakončenie, ktorým môžete nabrať rôzne tvary ozdôb. Navlhčite koniec hrany hrotu a naberte ozdobu. V tejto kategórií nájdete aj hrot na premiešavanie farebných uv gélov. Kovový hrot je vynikajúca pomôcka pre nechtové dizajnérky. Jeho výhoda spočíva v tom, že je možné ho po aplikácií utrieť cleanerom (čističom gélu). Je určený na niekoľkonásobné používanie. Hrot je nielen pôsobivým a štýlovým doplnkom, ale šetrí čas a úsporu pomôcok vynaložených na premiešanie gélového a iného materiálu.
 • Manikúrne nožničky
  Mať pestované a upravené nechty už nemusí byť len sen, málokto však vie koľko práce sa za tým skrýva. Celý rad nástrojov a pomôcok, ktoré robia naše nechtíky krajšie. A práve tieto nástroje sú rovnako dôležité ako hygiena a čistota v salóne. Manikúrne nožničky nesmú chýbať v žiadnom skrášľovacom zariadení. Sú rôzne povrchy a materiály z ktorých sú vyrobené. V našej ponuke nájdete nožničky z nerezovej ocele s oblým alebo rovným zakončením.
 • Pinzety

  Pinzety sú vhodné na uchopenie rôznych ozdôb ako sú kamienky, hologramy, nálepky a pod.. Oblé zakončenie slúži na ich jednoduché a praktické nanesenie. Pomocou pinzety si urýchlite prácu vynaloženú na osadenie ozdoby na malú plochu nechta.

 • Podložky pod ruky
  Podložka pod ruku na umelé nechty sa používa ako praktická pomôcka pri modelovaní a úprave nechtov.
 • Zatláčadlá, kopýtka,...

  Elegantný vzhľad, krásne ruky a pestované nechty sú nutnosťou. Ale čo robiť ak nepatríte práve k tomu percentu žien, ktoré sa môžu pýšiť hrdými rukami? V našej ponuke nájdete pomôcky, ktorými zaručene dosiahnete vytúžený cieľ. Dlátka a zatláčadla prispievajú k dokonalej úprave zarastajúcej kožtičky v okolí nechtov. Sú výhradne určené na profesionálne používanie a ich dôkladnou aplikáciou dosiahnete vynikajúci vzhľad. V našej ponuke nájdete zatláčadlá v podobe železného dlátka, umelého zatláčadla a pomarančového drievka.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky