Hroty na zdobenie
Ponúkame vám hroty na zdobenie nechtov, ktoré sú vynikajúcou pomôckou pri nanášaní ozdôb a pri ich osadení do nechtov. Hrot má z oboch strán iné zakončenie, ktorým môžete nabrať rôzne tvary ozdôb. Navlhčite koniec hrany hrotu a naberte ozdobu. V tejto kategórií nájdete aj hrot na premiešavanie farebných uv gélov. Kovový hrot je vynikajúca pom...
Ponúkame vám hroty na zdobenie nechtov, ktoré sú vynikajúcou pomôckou pri nanášaní ozdôb a pri ich osadení do nechtov. Hrot má z oboch strán iné zakončenie, ktorým môžete nabrať rôzne tvary ozdôb. Navlhčite koniec hrany hrotu a naberte ozdobu. V tejto kategórií nájdete aj hrot na premiešavanie farebných uv gélov. Kovový hrot je vynikajúca pomôcka pre nechtové dizajnérky. Jeho výhoda spočíva v tom, že je možné ho po aplikácií utrieť cleanerom (čističom gélu). Je určený na niekoľkonásobné používanie. Hrot je nielen pôsobivým a štýlovým doplnkom, ale šetrí čas a úsporu pomôcok vynaložených na premiešanie gélového a iného materiálu.
Viac

Hroty na zdobenie 12 produkty

Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
 • 6,90 € Skladom

  Exkluzívny obojstranný štetec 2v1 bol navrhnutý na precízne odvedenie dokonalých výsledkov. Z jednej strany je ukončený špeciálne tvarovaným hrotom na aplikáciu ozdôb, vytvarovanie francúzskej manikúry, tiež na osádzanie kamienkov, zotieranie stečeného gélu. Druhá strana je ukončená dlhým štetcom na zdobenie nechtov.

  6,90 €
  Skladom
 • 4,20 € Skladom

  Hrot + štetec v jednom je praktický nástroj, ktorý sa používa pri zdobení nechtov. Slúži na nanášanie a osadenie ozdôb na nechty. Hrotom jednoducho uchopíte nálepky, kamienky, hologramy a osadíte na nechty. Štetcom vynikajúco nanesiete prášky z dózičky na necht.

  4,20 €
  Skladom
 • 6,90 € Skladom

  Jedinečné použitie Štetca Flexi je skutočne ohraničené len vašou fantáziou. Môžete ho používať na zdobenie nechtov vodovými farbami, nanášanie uv gélov, práškov, stranou s ukončením štetín. Pomocou hrotu jednoducho zvládnete osádzanie kamienkov, aplikáciu nálepiek, maľovanie bodiek, stieranie stečeného gélu a pod.

  6,90 €
  Skladom
 • 5,80 € Skladom

  Profesionálny obojstranný hrot+štetec v jdnom má dve rôzne zakončenia. Z jednej strany je ukončený špeciálne tvarovaným hrotom na aplikáciu ozdôb, vytvarovanie francúzskej manikúry, tiež na osádzanie kamienkov, zotieranie stečeného gélu. Druhá strana je ukončená dlhým štetcom na zdobenie nechtov pomocou vodových alebo akvarelových farieb.

  5,80 €
  Skladom
 • 3,00 € Skladom

  Hrot na zdobenie nechtov je vynikajúcou pomôckou pri nanášaní ozdôb a pri ich osadení do nechtov. Hrot má špeciálne zakončenie, ktorým môžete nabrať rôzne tvary ozdôb. Navlhčite koniec hrany hrotu a naberte ozdobu.

  3,00 €
  Skladom
 • 6,99 € Skladom

  Unikátny aplikátor je vyrobený z jemného, gumeného materiálu a má z oboch strán iné zakončenie. Jednou stranou hrotu krásne okopírujete siluetu nechtového lôžka, pričom dochádza k dokonalému a rovnomernému odstráneniu zatečeného gélu. Druhá strana slúži na zdobenie nechtov farebnými gélmi alebo vodovými farbami, nanášanie ozdôb, miešanie farieb a pod.

  6,99 €
  Skladom
 • 6,99 € Skladom

  Unikátny aplikátor je vyrobený z jemného, gumeného materiálu a má z oboch strán iné zakončenie. Jednou stranou hrotu precízne vytvarujete francúzsku manikúru, druhá strana slúži na nanesenie uv gélu a zdobenie jemných kontúr pomocou vodových farieb.

  6,99 €
  Skladom
 • 6,99 € Skladom

  Unikátny aplikátor je vyrobený z jemného, gumeného materiálu a má z oboch strán iné zakončenie. Jednou stranou hrotu precízne vytvarujete francúzsku manikúru, druhá strana slúži na zdobenie nechtov farebnými gélmi, vodovými farbami, nanášanie ozdôb, miešanie farieb a pod.

  6,99 €
  Skladom
 • 3,99 € Skladom

  Aplikátor je vyrobený z jemného, gumeného materiálu a zaručuje jednoduché nanášanie kamienkov na nechty. Vyrobený s dôrazom na profesionálny prístup a precízne zdobenie nechtov.  

  3,99 €
  Skladom
 • 0,80 € Skladom

  Hrot na zdobenie nechtov je vynikajúcou pomôckou pri nanášaní ozdôb a pri ich osadení do nechtov. Hrot má z oboch strán iné zakončenie, ktorým môžete nabrať rôzne tvary ozdôb. Navlhčite koniec hrany hrotu a naberte ozdobu.

  0,80 €
  Skladom
 • 2,10 € Skladom

  Zdobiaci hrot je praktickou pomôckou pri nanášaní a osadení ozdôb na nechty. Vhodný pri francúzskej manikúre na dosiahnutie jemných línií a smile efektu.  Obojstranné zakončenie, krásne farebné prevedenia, luxusný dizajn.

  2,10 €
  Skladom
 • 1,20 € Skladom

  Kovový hrot na rozmiešavanie farebných gélov, vodových farieb a lakov je vynikajúca pomôcka pre nechtové dizajnérky. Jeho výhoda spočíva v tom, že je možné ho po aplikácií utrieť cleanerom (čističom gélu). Je určený na niekoľkonásobné používanie. Hrot je nielen pôsobivým a štýlovým doplnkom, ale šetrí čas a úsporu pomôcok vynaložených na premiešanie...

  1,20 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek