Nové produkty

Zľavnené produkty

Sklenené pilníky
Sklenené pilníky sú nenahraditeľným nástrojom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej manikúre. Tajomstvo kvality týchto pilníkov je kombinácia tradičnej ručnej výroby a moderných technológií spracovania skla. I napriek svojej pomerne jemnej štruktúre majú sklenené pilníky kvalitnú brusnú plochu, ktorá zaručuje vynikajúce brusné vlastnosti. Testy život...
Sklenené pilníky sú nenahraditeľným nástrojom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej manikúre. Tajomstvo kvality týchto pilníkov je kombinácia tradičnej ručnej výroby a moderných technológií spracovania skla. I napriek svojej pomerne jemnej štruktúre majú sklenené pilníky kvalitnú brusnú plochu, ktorá zaručuje vynikajúce brusné vlastnosti. Testy životnosti brusnej plochy týchto sklenených pilníkov preukázali, že táto plocha má mimoriadnu, takmer neobmedzenú životnosť.
Viac

Sklenené pilníky 6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 1,00 € Skladom

  Obojstranný sklenený pilník je určený na prírodné nechty. Špicatým koncom pilníka môžete veľmi jednoducho zatlačiť odrastajúcu kožtičku v okolí nechtov. Je vhodný na domáce i profesionálne použitie pri manikúre. Je možné ho dezinfikovať aj umývať. Farba: ružova.

  1,00 €
  Skladom
 • 1,00 € Skladom

  Obojstranný sklenený pilník je určený na prírodné nechty. Špicatým koncom pilníka môžete veľmi jednoducho zatlačiť odrastajúcu kožtičku v okolí nechtov. Je vhodný na domáce i profesionálne použitie pri manikúre. Je možné ho dezinfikovať aj umývať. Farba: čierna.

  1,00 €
  Skladom
 • 1,00 € Skladom

  Obojstranný sklenený pilník je určený na prírodné nechty. Špicatým koncom pilníka môžete veľmi jednoducho zatlačiť odrastajúcu kožtičku v okolí nechtov. Je vhodný na domáce i profesionálne použitie pri manikúre. Je možné ho dezinfikovať aj umývať. Farba: zelená.

  1,00 €
  Skladom
 • 1,00 € Skladom

  Obojstranný sklenený pilník je určený na prírodné nechty. Špicatým koncom pilníka môžete veľmi jednoducho zatlačiť odrastajúcu kožtičku v okolí nechtov. Je vhodný na domáce i profesionálne použitie pri manikúre. Je možné ho dezinfikovať aj umývať. Farba: fialová.

  1,00 €
  Skladom
 • 1,40 € Skladom

  Obojstranný sklenený pilník je určený na prírodné nechty. Špicatým koncom pilníka môžete veľmi jednoducho zatlačiť odrastajúcu kožtičku v okolí nechtov. Je vhodný na domáce i profesionálne použitie pri manikúre. Je možné ho dezinfikovať aj umývať. Farba: žlta.

  1,40 €
  Skladom
 • 1,40 € Skladom

  Obojstranný sklenený pilník je určený na prírodné nechty. Špicatým koncom pilníka môžete veľmi jednoducho zatlačiť odrastajúcu kožtičku v okolí nechtov. Je vhodný na domáce i profesionálne použitie pri manikúre. Je možné ho dezinfikovať aj umývať. Farba: červena.

  1,40 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek