Nové produkty

Zľavnené produkty

Tipy na nohy
Umelé tipy na nohách sú veľmi vyhľadávanou alternatívou najmä v letných mesiacoch. Vyzerajú na nechtoch veľmi prirodzene a takmer ich nerozoznáte od prírodných. Netreba ich upravovať s gilotínou, bez zarážky, sú flexibilné, odolné voči nárazom, nelámu sa. Originálny štvorcový tvar, dizajn a farba ladia dokonale ku každému tipu nechtov. Je to zar...
Umelé tipy na nohách sú veľmi vyhľadávanou alternatívou najmä v letných mesiacoch. Vyzerajú na nechtoch veľmi prirodzene a takmer ich nerozoznáte od prírodných. Netreba ich upravovať s gilotínou, bez zarážky, sú flexibilné, odolné voči nárazom, nelámu sa. Originálny štvorcový tvar, dizajn a farba ladia dokonale ku každému tipu nechtov. Je to zaručene ta najlepšia voľba pre vaše nohy!
Viac

Tipy na nohy Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
  • 6,50 € Skladom

    Tipy na nohy sú určené na profesionálne používanie. Slúžia na modeláciu gélových nechtov na nohách. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu a dokonale sa prispôsobujú prírodným nechtom. Netreba ich upravovať s gilotínou, bez zarážky, sú flexibilné, odolné voči nárazom, nelámu sa.

    6,50 €
    Skladom
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky