KADERNÍCTVO
Príroda každému nadelila iné vlasy a nie každý ich má také ideálne, aké by chcel. Ale vďaka správnej starostlivosti sa dá s vlasmi urobiť veľa. V našej ponuke nájdete prípravky, ktoré zaručene pomôžu k ozdraveniu vašich vlasov. Prípravky Chi farouk, Loreal proffessionel, Wella professional patria celosvetovo medzi špičku a prinášajú neuveriteľn...
Príroda každému nadelila iné vlasy a nie každý ich má také ideálne, aké by chcel. Ale vďaka správnej starostlivosti sa dá s vlasmi urobiť veľa. V našej ponuke nájdete prípravky, ktoré zaručene pomôžu k ozdraveniu vašich vlasov. Prípravky Chi farouk, Loreal proffessionel, Wella professional patria celosvetovo medzi špičku a prinášajú neuveriteľné výsledky. Stačí skombinovať tie správne a výsledok sa zaručene dostaví.
Viac

KADERNÍCTVO 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • 14,50 € Skladom

  Farba na vlasy pre mužov bez obsahu amoniaku slúži na dokonalé krytie šedivých vlasov. Farba na vlasy vyzerá veľmi prirodzene, nie je možné rozpoznať nafarbené vlasy. Pomocou farby omladnete o niekoľko rokov, všetci si to všimnú, ale nikto nebude vedieť prečo. Farba vydrží 6 až 12 týždňov. Balenie 3 x 40ml. Odtieň HNEDÝ (5-6).

  14,50 €
  Skladom
 • 14,90 € Skladom

  Aktivátor 4,5%, 450ml. Vyvíjajúca emulzia určená k miešaniu s farbou na vlasy pre mužov American Crew v pomere 1:1. Farba na vlasy pre mužov bez obsahu amoniaku slúži na dokonalé krytie šedivých vlasov. Farba na vlasy vyzerá veľmi prirodzene, nie je možné rozpoznať nafarbené vlasy.

  14,90 €
  Skladom
 • 5,95 € Skladom

  Lak na vlasy s extra silným spevnením, ľahko sa rozčesáva, nevytvára efekt zlepenia a dodáva žiarivý lesk. Obľúbený lak na vlasy performance používajú kaderníci a ich zákazníci na celom svete. Z jeho pomocou budú vaše účesy fixované, bez zaťaženia, získajú žiarivý lesk a ochranu.

  5,95 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek