UV/LED GELY

Uv gely na profesionálne použitie sú testované v laboratóriách. Ponúkame vám uv gely jednofázové na modelovanie nechtov. Tieto uv gely na nechty sú vysokej kvality a flakónik má pekný dizajn. Modelovacie uv gely máme v ponuke ako uv gel pink a uv gel clear. Uv gel white sa používa na francúzsku manikúra a v ponuke máme uv gel extreme white a uv ...

Uv gely na profesionálne použitie sú testované v laboratóriách. Ponúkame vám uv gely jednofázové na modelovanie nechtov. Tieto uv gely na nechty sú vysokej kvality a flakónik má pekný dizajn. Modelovacie uv gely máme v ponuke ako uv gel pink a uv gel clear. Uv gel white sa používa na francúzsku manikúra a v ponuke máme uv gel extreme white a uv gel natural white. Bonder gel na nechty sa používa ako podklad na lepšie prilnutie uv gelu.

Viac

UV/LED GELY Nachádza sa tu 1 produkt.

Podkategórie

 • Podkladove gely

  Bonder gel sa používa ako základná vrstva 3-fázového systému. Bonder na nechty je možné použiť aj pri jednofázovom uv gély na jeho lepšie prilnutie. Uv gel na nechty je redšej konzistencie. Ponúkame vám bonder gel v 30ml, 15ml a 5ml flakóniku.

 • Modelovacie gely

  Modelovací uv gel slúži na modelovanie gélových nechtov. Ponúkame vám jednofázový gel na profesionálne použitie. V ponuke máme uv gel pink a uv gel clear. Tieto uv gely na nechty sú antialergické a je možné ich použiť aj na prírodné nechty, ktoré nepoškodzujú.

 • Led gély

  Modelácia nechtov pomocou LED gélov je mimoriadne rýchla. LED gély majú vynikajúcu priľnavosť, nezatekajú ku kožtičke nechtov, sú samonivelačné, určené aj na problematické nechty, ktoré majú sklon k vytváraniu odchlipkov. Tvrdnutie v LED lampe 30sec., v UV lampe 120sec. Vhodné aj na prírodné nechty.

 • Kamufláže na nechty

  Firma Profi Tech vám ponúka vysoko kvalitný kamuflážny gel. Kamufláž make up je určený na predľženie nechtového lôžka i na zakrytie nerovností na nechtoch. Camouflage gel je potrebné vytvrdiť v uv lampe. Doporučujeme camouflage používať na problémové nechty.

 • Biele gely

  Biely gel na nechty sa používa na francúzsku manikúru. Ponúkame vám uv gel white extreme a uv gel white natural. Uv gel na nechty je stredne hustej konzistencie. Vysoká kvalita bieleho uv gelu na nechty zabraňuje jeho odlupovaniu.

 • VRCHNÉ GÉLY
 • Effect Finish Gely

  Obzvlášť jemný lesk, ktorý zanechá nechty strieborno - diamantovej farby. Používa sa ako konečná fáza pri gélovom alebo akrylovom systéme. Nechty vyzerajú veľmi čisté a elegantné. Je to farba, s ktorou sa bez ohľadu na váš osobný módny štýl, kombinujú všetky farby.

 • Farebné gély

  Farebny gel na nechty sa nanáša na prírodné alebo umelé nechty štetcom alebo tenkým hrotom. Pred použitím doporučujeme farebné gély riadne premiešať. Farebné gély na nechty majú výbornú kryciu schopnosť a dobre sa nanášajú vďaka výbornej konzistencií. Široká škála farieb a možnosť vzájomného miešania umožňuje vytvárať rôzne zdobiace kreácie. Doba vytvrdenia farebných uv gélov je dve minútky pri tmavších odtieňoch tri.

 • Thermo uv gely

  Thermo uv gél je gél meniaci farbu vplyvom teploty vzduchu a rúk. Vaše nechty môžu zmeniť farbu niekoľkokrát za deň. Uv gél je vysoko pigmentovaný, má výbornú kryciu schopnosť, dobre sa nanáša, neodchlipuje sa, nezateká ku kožtičke, aktuálny v zimných mesiacoch. Buďte stále iná, buďte trendy v každom počasí.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky